WPML_EXPORT - en to he translation catalogue (393 entries)

en:  They were added to the string translation table.
he: הם נוספו לטבלת תרגום המחרוזות.

en: %d new translation was added.
he: תרגום %d חדש נוסף.

en: %d new translations were added.
he: %d תרגומים חדשנים נוספו.

en: %d translation was updated.
he: תרגום %d עודכן.

en: %d translations were updated.
he: %d תרגומים עודכנו.

en: %s slugs are set to be translated, but they are missing their translation
he: יש לתרגם זיהויים של %s, אבל חסר להם תרגום

en: (original)
he: (מקורי)

en: -- Please select --
he: -- בחר --

en: .po file:
he: קובץ .po:

en: Accordion Item Content
he: תוכן פריט אקורדיון

en: Accordion Item Label
he: פריט תווית אקורדיון

en: Accordion: Content
he: אקורדיון: תוכן

en: Accordion: Title
he: אקורדיון: כותרת עליונה

en: Active
he: פעיל

en: Add selected strings
he: הוסף מחרוזות שנבחרו

en: Add the new translations.
he: הוסף את התרגומים החדשים.

en: Alert description
he: התראה: תיאור

en: Alert title
he: התראה: כותרת עליונה

en: All
he: הכל

en: All domains
he: כל הדומיינים

en: All strings
he: כל המחרוזות

en: All strings in %s
he: כל המחרוזות ב-%s

en: Almost all themes and plugins have texts in English. Reducing the check for the string's language simplifies and shortens the string translation process.
he: כמעט כל ערכות העיצוב והתוספים כוללים מחרוזות באנגלית. צמצום הבדיקה של שפת המחרוזות מפשטת ומקצרת את תהליך תרגום המחרוזות.

en: Also create translations according to the .po file
he: צור תרגומים גם בהתאם לקובץ .po

en: Also include translations
he: כלול גם תרגומים

en: Also prevent similar messages in the future?
he: למנוע גם הודעות דומות בעתיד?

en: Apply
he: החל

en: Apply those changes
he: החל שינויים אלה

en: Are you sure you want to delete these packages?\nTheir strings and translations will be deleted too.
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק חבילות אלה?\nגם המחרוזות והתרגומים שלהן יימחקו.

en: Are you sure you want to delete these strings?\nTheir translations will be deleted too.
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את המחרוזות הללו?\nהתרגומים שלהן יימחקו גם הם.

en: Assume that all texts in PHP strings are in English
he: הנח שכל מחרוזות ה-PHP באנגלית

en: Auto register strings for translation
he: רשום אוטומטית מחרוזות לתרגום

en: Auto-download WordPress translations
he: הורד באופן אוטומטי תרגומי WordPress

en: Auto-register strings from these text domains
he: רשום באופן אוטומטי מחרוזות מהדומיינים האלה של הטקסט

en: Automatically add paragraphs
he: הוסף פסקאות באופן אוטומטי

en: Automatically use theme or plugin text domains when gettext calls do not use a string literal.
he: השתמש באופן אוטומטי בדומיין הטקסט של ערכת העיצוב או התוספים, כאשר קריאות ל-gettext לא משתמשות בליטרל מחרוזת.

en: Button
he: לחצן

en: Button: Link URL
he: לחצן: כתובת URL לקישור

en: Call to Action: Button link
he: קריאה לפעולה: קישור ללחצן

en: Call to Action: Button text
he: קריאה לפעולה: טקסט לחצן

en: Call to Action: Heading
he: קריאה לפעולה: כותרת

en: Call to Action: Text
he: קריאה לפעולה: טקסט

en: Callout: Call to action text
he: הסבר: טקסט קריאה לפעולה

en: Callout: Heading
he: הסבר: כותרת

en: Callout: Link
he: הסבר: קישור

en: Callout: Text
he: הסבר: טקסט

en: Cancel
he: בטל

en: Cancel and undo changes
he: ביטול וביטול שינויים

en: Change language of selected strings
he: שנה את השפה של המחרוזות שנבחרו

en: Change the language of selected strings
he: שנה את השפה של המחרוזות שנבחרו

en: Change the language to:
he: החלף את השפה ל-

en: Check other languages
he: בדוק שפות אחרות

en: Choose the fields you'd like to translate and click on the 'Apply' button. Then, use WPML's <a%s>String translation</a> to translate them.
he: בחר את השדות שאתה רוצה לתרגם ולחץ על הלחצן 'החל'. לאחר מכן, השתמש ב-<a%s>תרגום מחרוזות</a> של WPML כדי לתרגם אותם.

en: Click to toggle
he: לחץ להחלפת מצב

en: Close
he: סגור

en: Complete
he: הושלם

en: Completely translated strings
he: מחרוזות מתורגמות לגמרי

en: Configure
he: הגדר תצורה

en: Contact Form: Button text
he: טופס יצירת קשר: טקסט לחצן

en: Contact Form: Redirect link
he: טופס יצירת קשר: קישור הפניה מחדש

en: Contact Form: Success message
he: טופס יצירת קשר: הודעת הצלחה

en: Contains %s strings
he: מכיל %s מחרוזות

en: Content Slider: Slide call to action link
he: מצגת שקפים לתוכן: קישור קריאה לפעולה של שקף

en: Content Slider: Slide call to action text
he: מצגת שקפים לתוכן: טקסט קריאה לפעולה של שקף

en: Content Slider: Slide content
he: מצגת שקפים לתוכן: תוכן שקף

en: Content Slider: Slide heading
he: מצגת שקפים לתוכן: כותרת שקף

en: Context
he: הקשר

en: Convert to multilingual widget
he: המר לוידג'ט רב-לשוני

en: Converting to multilingual widget failed. No sidebar specified.
he: ההמרה לוידג'ט רב-לשוני נכשלה. לא צוין סרגל צד.

en: Count
he: ספירה

en: Current source language
he: שפת מקור נוכחית

en: Custom posts slug translation options
he: אפשרויות תרגום לשמות פוסטים מותאמים אישית

en: Deactivate WPML Page Builders
he: השבת את WPML Page Builders

en: Default package language
he: שפת ברירת המחדל של החבילה

en: Delete Selected Packages
he: מחק חבילות נבחרות

en: Delete selected strings
he: מחק מחרוזות שנבחרו

en: Dismiss all notices
he: בטל את כל ההודעות

en: Display %d results per page
he: הצג %d תוצאות בדף

en: Display all results
he: הצג את כל התוצאות

en: Display packages for this kind:
he: להציג חבילות עבור סוג זה:

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
he: מציג %s&#8211;%s מתוך %s

en: Domain
he: דומיין

en: Done
he: הסתיים

en: Edit
he: ערוך

en: Error
he: שגיאה

en: Error getting the translation file. Please go back and try again.
he: שגיאה בקבלת קובץ התרגום. חזור ונסה שוב.

en: Error: no strings selected
he: שגיאה: לא נבחרו מחרוזות

en: Errors: %s
he: שגיאות: %s

en: Exact match
he: התאמה מדויקת

en: Existing translation
he: תרגום קיים

en: Exit search
he: צא מהחיפוש

en: Export selected strings as a WPML config file that can be added to themes or plugins
he: ייצא מחרוזות נבחרות כקובץ תצורה של WPML שניתן להוסיפו לערכות עיצוב או תוספים

en: Export strings into .po/.pot file
he: יצא מחרוזות לתוך קובץ .po/.pot

en: Failed downloading the language information file.
he: הורדת קובץ המידע על השפה נכשלה.

en: Failed downloading the language information file. Please go back and try a little later.
he: הורדת קובץ המידע של השפה נכשלה. חזור ונסה שוב מאוחר יותר.

en: File upload error
he: שגיאה בטעינת קובץ

en: Files already scanned.
he: הקבצים כבר נסרקו.

en: Flip Box: Button text
he: תיבת היפוך: טקסט לחצן

en: Flip Box: Description text side A
he: תיבת היפוך: טקסט תיאור צד א'

en: Flip Box: Description text side B
he: תיבת היפוך: טקסט תיאור צד ב'

en: Flip Box: Title text side A
he: תיבת היפוך: טקסט כותרת עליונה צד א'

en: Flip Box: Title text side B
he: תיבת היפוך: טקסט כותרת עליונה צד ב'

en: For String Tracking to work, the option
he: כדי ש'מעקב מחרוזות' יפעל, האפשרות

en: For WPML components you can receive updates from your %s or automatically, after you register WPML.
he: עבור רכיבי WPML ניתן לקבל עדכונים מ-%s או באופן אוטומטי, לאחר רישום של WPML.

en: Form: Button text
he: טופס: טקסט לחצן

en: Form: Email from name
he: טופס: שם מאת בדוא"ל

en: Form: Email subject
he: טופס: נושא דוא"ל

en: Form: Error message
he: טופס: הודעת שגיאה

en: Form: Field label
he: טופס: תווית שדה

en: Form: Field placeholder
he: טופס: מציין מקום שדה

en: Form: Invalid message
he: טופס: הודעת אי-חוקיות

en: Form: Required message
he: טופס: הודעת נחיצות

en: Form: Success message
he: טופס: הודעת הצלחה

en: Form: name
he: טופס: שם

en: Fully translated
he: מתורגם במלואו

en: Heading
he: כותרת

en: Highlight color for strings
he: צבע הדגשה למחרוזות

en: Icon Box: Description text
he: תיבת סמלים: טקסט תיאור

en: Icon Box: Title text
he: תיבת סמלים: טקסט כותרת עליונה

en: Icon List: Link URL
he: רשימת סמלים: כתובת URL לקישור

en: Icon List: Text
he: רשימת סמלים: טקסט

en: Icon link
he: קישור סמל

en: Icon text
he: טקסט סמל

en: Icon: Link URL
he: סמל: כתובת URL של קישור

en: If your theme or plugins falls in this case, enabling this option, WPML will try to retrieve this from the plugin or theme "Text Domain" header, if set.
he: אם ערכת העיצוב או התוספים נכשלים במקרה כזה, WPML ינסה לאחזר זאת מהכותרת 'דומיין טקסט' של התוסף או ערכת העיצוב, אם היא קיימת.

en: Image Box: Description text
he: תיבת תמונות: טקסט תיאור

en: Image Box: Title text
he: תיבת תמונות: טקסט כותרת עליונה

en: Image: Caption
he: תמונה: כתובית

en: Image: Link URL
he: תמונה: כתובת URL לקישור

en: Import
he: יבא

en: Import / export .po
he: יבא/יצא .po

en: Imported translation
he: תרגום מיובא

en: In progress
he: מתבצע

en: In translation basket
he: בסל התרגום

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Info
he: מידע

en: Internationalization: You’re probably doing it wrong
he: אינטרנציונליזציה: אתה ככל הנראה לא עושה זאת נכון

en: Invalid language: %s
he: שפה לא חוקית: %s

en: Kind
he: סוג

en: Language of domains
he: שפת הדומיינים

en: Language of this %s is %s
he: השפה של %s זה היא %s

en: Languages of domains
he: שפות הדומיינים

en: Link
he: קישור

en: Load translations if found in the .mo files. (it will not override existing translations)
he: טען תרגומים אם נמצאו בקובצי .mo. (תרגומים קיימים לא ייעקפו)

en: Loaded
he: טעון

en: Login: Button text
he: כניסה: טקסט לחצן

en: Login: Password label
he: כניסה: תווית סיסמה

en: Login: Password placeholder
he: כניסה: מציין מקום סיסמה

en: Login: User label
he: כניסה: תווית משתמש

en: Login: User placeholder
he: כניסה: מציין מקום משתמש

[ctx: MO Import blocked 1/4]
en: There is a problem with the String Translation table in your site.
he: יש בעיה בטבלה 'תרגום מחרוזות' באתר שלך.

[ctx: MO Import blocked 2/4]
en: This problem is not causing a problem running the site right now, but can become a critical issue in the future.
he: בעיה זו לא גורמת לבעיה בפעולת האתר כרגע אבל עלולה להוות בעיה קריטית בעתיד.

[ctx: MO Import blocked 3/4]
en: WPML support team knows how to fix it.
he: צוות התמיכה של WPML יודע כיצד לתקן זאת.

[ctx: MO Import blocked 4/4]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank">support thread</a> and we'll fix it for you.
he: הוסף הודעה ב<a href="%s" target="_blank">שרשור התמיכה</a> הרלוונטי ונתקן זאת עבורך.

[ctx: MO Import blocked short 1/3]
en: WPML cannot replace .mo files because of technical problems in the String Translation table.
he: WPML לא יכולה להחליף קובצי .mo עקב בעיות טכניות בטבלה 'תרגום מחרוזות'.

[ctx: MO Import blocked short 2/3]
en: WPML support team knows how to fix it.
he: צוות התמיכה של WPML יודע כיצד לתקן זאת.

[ctx: MO Import blocked short 3/3]
en: Please add a message in the relevant <a href="%s" target="_blank" >support thread</a> and we'll fix it for you.
he: הוסף הודעה ב<a href="%s" target="_blank" >שרשור התמיכה</a> הרלוונטי ונתקן זאת עבורך.

[ctx: MO Import completed 1/3]
en: WPML has completed importing the content of .mo files to the String Translation table.
he: WPML השלים את ייבוא תוכן קובצי ה-.mo לטבהלה 'תרגום מחרוזות'.

[ctx: MO Import completed 2/3]
en: From now on, the following .mo files will not load: %s
he: מעתה ואילך קובצי ה-.mo הבאים לא ייטענו: %s

[ctx: MO Import completed 3/3]
en: When you update plugins or the theme, WPML will rescan their translation files.
he: כשתעדכן תוספים או את ערכת העיצוב, WPML יסרוק מחדש את קובצי התרגום שלהם.

[ctx: MO Import im progress 1/3]
en: WPML is currently importing translations from the .mo files of themes and plugins into the String Translation table.
he: WPML מייבא עכשיו תרגומים מקובצי ה-.mo של ערכות עיצוב ותוספים לתוך הטבלה 'תרגום מחרוזות'.

[ctx: MO Import im progress 2/3]
en: Right now, there are still %s .mo files to scan and import.
he: כרגע יש עדיין %s קובצי .mo שיש לסרוק ולייבא.

[ctx: MO Import im progress 3/3]
en: This is happening in small pieces, so that the import doesn't impact the speed of your site too much.
he: זה קורה בחתיכות קטנות כדי שהייבוא לא ישפיע יותר מדי על מהירות האתר.

[ctx: MO Loading disabled 1/2]
en: WPML will gradually import translations from your site's .mo files into the String Translation table. When this import is complete, WPML will prevent the .mo files from loading.
he: WPML יבצע בהדרגה ייבוא של תרגומים מקובצי ה-.mo של האתר לתוך הטבלה 'תרגום מחרוזות'. בסיום הייבוא, WPML ימנע טעינה של קובצי ה-.mo.

[ctx: MO Loading disabled 2/2]
en: While this process is ongoing, you are not going to feel a speed improvement. Once it's ready, pages will load faster.
he: בזמן שתהליך זה מתבצע לא תרגיש בשיפור מהירות. לאחר סיום התהליך, דפים ייטענו מהר יותר.

en: Missing version number for translation.
he: לתרגום חסר מספר גרסה.

en: More options
he: אפשרויות נוספות

en: Multibyte String extension
he: ההרחבה Multibyte String

en: Multibyte String extension is required for WPML String Translation.
he: יש צורך בהרחבה Multibyte String בשביל WPML String Translation.

en: Multilingual Text
he: טקסט רב-לשוני

en: Multilingual arbitrary text or HTML
he: טקסט שרירותי רב-לשוני או HTML

en: Name
he: שם

en: Name: %s
he: שם: %s

en: Needs update
he: זקוק לעדכון

en: Network
he: רשת

en: New translation
he: תרגום חדש

en: New translations (%d)
he: תרגומים חדשים (%d)

en: No
he: לא

en: No - keep showing these message
he: לא - המשך להציג הודעות אלה

en: No TextDomain
he: אין TextDomain

en: No action performed. Please select the strings that you need to update or add.
he: לא בוצעה פעולה. בחר את המחרוזות שאתה צריך לעדכן או להוסיף.

en: No options found. Make sure you saved your theme options at least once. <br />Some themes only add these to the wp_options table after the user explicitly saves over the theme defaults
he: לא נמצאו אפשרויות. ודא ששמרת את אפשרויות ערכות העיצוב לפחות פעם אחת. <br />חלק מערכות העיצוב רק מוסיפות לטבלה wp_options לאחר שהמשתמש שומר במקום ברירות המחדל של ערכת העיצוב

en: No packages found
he: לא נמצאו חבילות

en: No records found
he: לא נמצאו רשומות

en: No string found
he: לא נמצאה מחרוזת

en: No strings found
he: לא נמצאו מחרוזות

en: No strings selected
he: לא נבחרו מחרוזות

en: No updates found.
he: לא נמצאו עדכונים

en: No worries, the full functionality is preserved in WPML String Translation.
he: אל דאגה, כל הפונקציונליות נשמרת ב-WPML String Translation.

en: Nonce value is invalid
he: ערך Nonce לא חוקי

en: Not loaded
he: לא טעון

en: Not marked as 'complete'. Press 'Save' to enable.
he: לא סומן כ'הושלם'. לחץ על 'שמור' כדי להפעיל.

en: Not translated
he: לא תורגם

en: Not translated or needs update
he: לא תורגם או זקוק לעדכון

en: Note: It is not safe to use variables, constants or functions in gettext calls. Read "%s" for a detailed explanation.
he: הערה: לא בטוח להשתמש במשתנים, קבועים או פונקציות בקריאות gettext. להסבר מפורט, קרא את %s.

en: Number Counter: Text after number
he: מונה: טקסט אחרי המספר

en: Number Counter: Text before number
he: מונה: טקסט לפני המספר

en: Number of strings
he: מספר מחרוזות

en: Other options:
he: אפשרויות אחרות:

en: PO export may be glitchy. We are working to fix it.
he: עלולות להיות תקלות בייצוא PO. אנו עובדים על תיקונן.

en: Package Management
he: ניהול חבילות

en: Packages
he: חבילות

en: Partial translation
he: תרגום חלקי

en: Pending %s translation (%d)
he: תרגום ממתין ל-%s (%d)

en: Performance considerations
he: שיקולי ביצועים

en: Please activate WPML Multilingual CMS to have WPML String Translation working.
he: הפעל את WPML Multilingual CMS כדי ש-WPML String Translation יפעל.

en: Please enter a domain!
he: הזן דומיין!

en: Please select at least one document to translate.
he: בחר לפחות מסמך אחד לתרגום.

en: Please select at least one language to translate into.
he: בחר לפחות שפה אחת לתרגום.

en: Please select the .po file to upload!
he: בחר את קובץ ה-.po להעלאה!

en: Please update all components which you are using.
he: עדכן את כל הרכיבים שבהם אתה משתמש

en: Plugin
he: תוסף

en: Post "%s" will be ignored for %s, because translation is already in progress.
he: הפוסט '%s' לא יילקח בחשבון עבור %s, מכיוון שהתרגום כבר מתבצע.

en: Post "%s" will be ignored for %s, because translation is already waiting for translator.
he: הפוסט '%s' לא יילקח בחשבון עבור %s, מכיוון שהתרגום כבר ממתין למתרגם.

en: Posts: Read more text
he: פוסטים: קרא עוד טקסט

en: Price Table: Button link
he: טבלת מחירים: קישור לחצן

en: Price Table: Button text
he: טבלת מחירים: טקסט לחצן

en: Price Table: Footer additional info
he: טבלת מחירים: מידע נוסף בכותרת תחתית

en: Price Table: Heading
he: טבלת מחירים: כותרת

en: Price Table: Period
he: טבלת מחירים: תקופה

en: Price Table: Ribbon title
he: טבלת מחירים: כותרת עליונה של סרט

en: Price Table: Sub heading
he: טבלת מחירים: כותרת משנה

en: Price list: title
he: מחירון: כותרת עליונה

en: Price table: text
he: טבלת מחירים: טקסט

en: Pricing list: description
he: רשימת תמחור: תיאור

en: Pricing list: link
he: רשימת תמחור: קישור

en: Pricing table: Button link
he: טבלת תמחור: קישור לחצן

en: Pricing table: Button text
he: טבלת תמחור: טקסט לחצן

en: Pricing table: Duration
he: טבלת תמחור: משך

en: Pricing table: Feature
he: טבלת תמחור: תכונה

en: Pricing table: Price
he: טבלת תמחור: מחיר

en: Pricing table: Title
he: טבלת תמחור: כותרת עליונה

en: Proceed
he: המשך

en: Progress: Inner text
he: התקדמות: טקסט פנימי

en: Progress: Title
he: התקדמות: כותרת עליונה

en: Re-scanning the plugins or the themes will reset the strings tracked in the code or the HTML source
he: סריקה חוזרת של התוספים או ערכות העיצוב תאפס את המחרוזות שעבורן מתבצע מעקב בקוד או במקור ה-HTML

en: Recreate ST DB cache tables
he: צור מחדש טבלאות מטמון של ST DB

en: Recreate String Translation cache tables when they are missing or are invalid.
he: צור מחדש טבלאות מטמון תרגום מחרוזות כשהן חסרות או לא-חוקיות.

en: Review changes and update
he: בדוק את השינויים ועדכן

en: Save
he: שמור

en: Save the following to a wpml-config.xml in the root of your theme or plugin.
he: שמור את הדברים הבאים לקובץ wpml-config.xml בשורת ערכת העיצוב או התוסף.

en: Scan selected plugins for strings
he: חפש מחרוזות בתוספים שנבחרו

en: Scan selected themes for strings
he: חפש מחרוזות בערכת העיצוב שנבחרה

en: Scan successful! WPML found %s strings.
he: הסריקה הצליחה! WPML מצא %s מחרוזות.

en: Scan the selected plugins for strings
he: חפש מחרוזות בתוספים שנבחרו

en: Scan themes for strings
he: חפש מחרוזות בערכת היצוב

en: Scanning file: %s
he: סורק את הקובץ: %s

en: Search
he: חפש

en: Search for:
he: חפש את:

en: Select All
he: בחר הכול

en: Select all
he: בחר הכל

en: Select domain:
he: בחר דומיין:

en: Select for which domain to set the language:
he: בחר עבור איזה דומיין תוגדר השפה:

en: Select strings within domain:
he: בחר מחרוזות מתוך הדומיין:

en: Select what the strings are for:
he: בחר את ייעוד המחרוזות:

en: Select which strings to display:
he: בחר אלו מחרוזות להציג:

en: Send to translation
he: שלח לתרגום

en: Set the source language of these strings to:
he: הגדר את שפת המקור של המחרוזות להיות:

en: Settings saved
he: ההגדרות נשמרו

en: Showing only strings that contain %s
he: מציג רק מחרוזות המכילות %s

en: Skip
he: דלג

en: Skipping file: %s
he: מדלג על הקובץ: %s

en: Slides: button text
he: שקפים: טקסט לחצן

en: Slides: description
he: שקפים: תיאור

en: Slides: heading
he: שקפים: כותרת

en: Some of the strings selected belong to packages. You can only change the language of these strings if all strings in the packages are selected.
he: חלק מהמחרוזות שנבחרו שייכות לחבילות. ניתן לשנות את השפה של מחרוזות אלה רק אם בוחרים את כל המחרוזות בחבילות.

en: Some themes and plugins don't properly set the textdomain (second argument) in GetText calls. When you select this option, WPML will assume that the strings found in GetText calls in the PHP files of the theme and plugin should have the textdomain with the theme/plugin's name.
he: חלק מערכות העיצוב והתוספים לא מגדירים כהלכה את  textdomain (הארגומנט השני) בקריאות GetText. כשאתה בוחר אפשרות זו, WPML יניח שהמחרוזות שנמצאות בקריאות GetText בקובצי PHP של ערכת העיצוב והתוספים זקוקות ל-textdomain עם השם של ערכת העיצוב או התוסף.

en: Some themes and plugins have huge .mo files that take a long time to load. WPML already knows the strings in these files and loads only the necessary strings to display each page.
he: לחלק מערכות העיצוב והתוספים יש קובצי .mo ענקיים שלוקח זמן רב לטעון אותם. WPML כבר מכיר את המחרוזות בקבצים אלה וטוען רק את המחרוזות הנחוצות להצגה של כל דף.

en: Starting number
he: מספר התחלה

en: Status
he: מצב

en: String
he: מחרוזת

[ctx: String Tracking warning: sentence 1]
en: %s allows you to see where strings come from, so you can translate them accurately.
he: %s מאפשר לך לראות מהיכן המחרוזות מגיעות כדי שתוכל לתרגם אותן באופן מדויק.

[ctx: String Tracking warning: sentence 1, anchor text]
en: String Tracking
he: מעקב מחרוזות

[ctx: String Tracking warning: sentence 2]
en: It needs to parse the PHP source files and the output HTML.
he: הוא צריל לנתח את קובצי המקור ב-PHP ואת פלט ה-HTML.

[ctx: String Tracking warning: sentence 3]
en: This feature is CPU-intensive and should only be used while you are developing sites.
he: תכונה זו משתמשת ב-CPU באופן אינטנסיבי ויש להשתמש בה רק בזמן פיתוח האתר.

[ctx: String Tracking warning: sentence 4]
en: Remember to turn it off before going to production, to avoid performance problems.
he: זכור לכבות זאת לפני פרסום האתר כדי למנוע בעיות ביצועים.

en: String Translation
he: תרגום מחרוזות

en: String translation
he: תרגום מחרוזות

en: Strings from all text domains are excluded
he: מחרוזות מכל הדומיינים של הטקסט לא ייכללו

en: Strings from all text domains will be auto-registered
he: גם מחרוזות מכל הדומיינים של הטקסט יעברו רישום אוטומטי

en: Strings in need of translation
he: מחרוזות הזקוקות לתרגום

en: Strings in the plugins
he: מחרוזות בתוספים

en: Strings in the theme
he: מחרוזות בערכת העיצוב

en: Strings per page:
he: מחרוזות לדף:

en: Strings translations updated
he: עדכון מחרוזות עודכן

en: Submit
he: שלח

en: Subscribe form: Button text
he: טופס הרשמה: טקסט לחצן

en: Subscribe form: Redirect link
he: טופס הרשמה: קישור הפניה מחדש

en: Subscribe form: Success message
he: טופס הרשמה: הודעת הצלחה

en: Success!
he: הצלחה!

en: Tab Item Content
he: תוכן פריט כרטיסייה

en: Tab Item Label
he: תווית פריט כרטיסייה

en: Tabs: Content
he: כרטיסיות: תוכן

en: Tabs: Title
he: כרטיסיות: כותרת עליונה

en: Testimonial content
he: תוכן עדות

en: Testimonial heading
he: כותרת עדות

en: Testimonial job
he: משימת עדות

en: Testimonial name
he: שם עדות

en: Text Editor
he: עורך טקסט

en: Text editor
he: עורך טקסט

en: The WPML Page Builders plugin that you're using is now part of WPML.
he: התוסף WPML Page Builders שבו אתה משתמש הוא עכשיו חלק מ-WPML.

en: The database has been updated.
he: מסד הנתונים עודכן.

en: The fields with <span%s>red</span> background are text fields and the fields with <span%s>cyan</span> background are numeric.
he: השדות בעלי רקע <span%s>אדום</span> הם שדות טקסט והשדות בעלי רקע <span%s>תכלת</span> הם נומריים.

en: The following components are not updated:
he: הרכיבים הבאים אינם מעודכנים

en: The following files were processed:
he: הקבצים הבאים עובדו:

en: The following strings were found in your theme.
he: המחרוזות הבאות נמצאו בערכת העיצוב.

en: The selected strings are currently in %LANG%
he: המחרוזות שנבחרו כרגע ב-%LANG%

en: The selected strings can now be translated using the <a%s>string translation</a> screen
he: עכשיו ניתן לתרגם את המחרוזות שנבחרו באמצעות המסך <a%s>תרגום מחרוזות</a>

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: There is nothing to be updated or to be added.
he: אין שום דבר לעדכון או להוספה.

en: There is nothing to translate.
he: אין מה לתרגם.

en: These are the strings that we found in your .po file. Please carefully review them. Then, click on the 'add' or 'cancel' buttons at the %sbottom of this screen%s. You can exclude individual strings by clearing the check boxes next to them.
he: אלה המחרוזות שמצאנו בקובץ .po שלך. בדוק אותן בקפידה. לאחר מכן, לחץ על הלחצן 'הוסף' או 'ביטול' שב%sתחתית מסך זה%s. ניתן לא לכלול מחרוזות מסוימות על-ידי ביטול הסימון בתיבת הסימון שלידן.

en: This domain currently has the following strings:
he: לדומיין זה יש כרגע את המחרוזות הבאות:

en: This table shows all the admin texts that WPML  found.
he: טבלה זו מציגה את כל הטקסטים של מנהל המערכת שנמצאו על ידי WPML.

en: This update includes %d new strings and %d updated strings. You can review the strings below. Then, go to the %s and click on the Proceed button.
he: עדכון זה כולל %d מחרוזות חדשות ו-%d מחרוזות מעודכנות. ניתן לחון את המחרוזות להלן. לאחר מכן, עבור אל %s ולחץ על הלחצן 'המשך'.

en: This update includes %d new strings and %d updated strings. You can review the strings below. Then, go to the <a%s>bottom of this page</a> and click on the Proceed button.
he: עדכון זה כולל %d מחרוזות חדשות ו-%d מחרוזות מעודכנות. ניתן לבדוק את המחרוזות למטה. לאחר מכן, עבור אל <a%s>תחתית דף זה</a> ולחץ על הלחצן 'המשך'.

en: This version of WPML includes new settings that will help your site run faster. We recommend changing the following settings, which are all available in WPML->Theme and plugins localization:
he: גרסה זו של WPML כוללת הגדרות חדשות שיעזרו לאתר לרוץ מהר יותר. אנו ממליצים על שינוי ההגדרות הבאות הזמינות ב-WPML->'לוקליזציה של ערכת עיצוב ותוספים':

en: This widget is converted to multilingual
he: הוידג'ט מומר לרב-לשוני

en: Title
he: כותרת

en: Title:
he: כותרת:

en: Toggle: Content
he: מחליף: תוכן

en: Toggle: Title
he: מחליף: כותרת עליונה

en: Total
he: סה&quot;כ

en: Track where strings appear on the site
he: עקוב אחר מיקום המחרוזות באתר

en: Translate custom posts slugs (via WPML String Translation).
he: תרגם שמות פוסטים מותאמים אישית (באמצעות WPML String Translation).

en: Translate strings
he: תרגם מחרוזות

en: Translate strings in %s
he: תרגם מחרוזות ב-%s

en: Translate strings with ST and don't load .mo files
he: תרגם מחרוזות באמצעות ST ולאל תטען קובצי .mo.

en: Translate texts in admin screens &raquo;
he: תרגם טקסטים במסכי מנהל מערכת &raquo;

en: Translating users of types: %s
he: מתרגם משתמשים מהסוגים: %s

en: Translation
he: תרגום

en: Translation complete
he: התרגום הושלם

en: Translation is complete
he: התרגום הושלם

en: Translation is in progress
he: התרגום מתבצע

en: Translation needed
he: נחוץ תרגום

en: Translation needs update
he: התרגום זקוק לעדכון

en: Translation status
he: מצב תרגום

en: Translation status:
he: מצב תרגום:

en: Unable to get filesystem access
he: לא ניתן לקבל גישה למערכת הקבצים

en: Update Now
he: עדכן עכשיו

en: Update required - please rescan this plugin
he: נדרש עדכון - סרוק מדש תוסף זה

en: Update required - please rescan this theme
he: נדרש עדכון - סרוק מחדש ערכת עיצוב זו

en: Updated %s translation is available
he: קיים תרגום מעודכן עבור %s

en: Updated translations (%d)
he: תרגומים מעודכנים (%d)

en: Use different slugs in different languages for %s.
he: השתמש בשמות שונים בשפות שונות עבור %s.

en: Use my translation
he: השתמש בתרגום שלי

en: Use theme or plugin text domains when gettext calls do not use a string literal
he: בשתמש בדומיינים לטקסט עבור ערכת עיצוב או תוספים כאשר קריאות gettext לא משתמשות בליטרל מחרוזת

en: Use this language as the default language for new strings in this domain
he: השתמש בשפה זו כשפת ברירת המחדל עבור מחרוזות חדשות בדומיין זה

en: Video: Link
he: וידאו: קישור

en: Video: Vimeo link
he: וידאו: קישור ל-Vimeo

en: View
he: צפה

en: View all the plugin's texts
he: צפה בכל הטקסטים של התוסף

en: View all the theme's texts
he: צפה בכל המחרוזות של ערכת העיצוב

en: View strings that need translation
he: צפה במחרוזות הזקוקות לתרגום

en: WPML Package Translation is enabled but not effective. It requires <a href="%s">WPML</a>, String Translation and Translation Management in order to work.
he: WPML Package Translation מופעל אבל לא עובד. הוא זקוק ל-<a href="%s">WPML</a>, String Translation ול-Translation Management כדי לפעול.

en: WPML String Translation is enabled but not effective, because WPML is outdated. Please update WPML first.
he: WPML string Translation מופעל אך אינו עובד מכיוון ש-WPML לא מעודכן. ראשית עדכן את WPML.

en: WPML String Translation is enabled but not effective. Please finish the installation of WPML first.
he: WPML String Translation מופעל אבל אינו עובד. יש לסיים קודם את ההתקנה של WPML.

en: WPML Update is Incomplete
he: העדכון של WPML הושלם

en: WPML can automatically register strings for translation. This allows you to translate user-generated content with minimal PHP code.
he: WPML יכול לרשום מחרוזות לתרגום באופן אוטומטי. פעולה זו מאשפרת לך לתרגם תוכן שנוצר על-ידי משתמשים במינימום של קוד PHP.

en: WPML can keep track of where strings are used on the public pages. Activating this feature will enable the 'view in page' functionality and make translation easier.
he: WPML יכול לזכור אלו מחרוזות משמשות בדפים הציבוריים. הפעלת תכונה זו תפעיל את הפונקציונליות 'צפה בדף' ותקל על התרגום.

en: WPML needs to update the database. This update will help improve WPML's performance when fetching translated strings.
he: WPML צריך לעדכן את מסד הנתונים. עדכון זה יעזור לביצועים של WPML בעת שליפת מחרוזות מתורגמות

en: WPML.org account
he: חשבון WPML.org

en: Waiting for translator
he: ממתין למתרגם

en: Widget is already converted
he: הוידג'ט כבר מומר

en: Yes
he: כן

en: Yes - disable these notifications completely
he: כן - השבת התראות אלה לחלוטין

en: You are running updated %s and %s, but the following components are not updated:
he: אתה מריץ %s ו-%s מעודכנים, אבל הרכיבים הבאים אינם מעודכנים:

en: You are running updated %s, but the following component is not updated:
he: אתה מריץ %s מעודכן, אבל הרכיב הבא אינו מעודכן:

en: You can't translate this string because it hasn't been sent for translation in this language
he: לא ניתן לתרגם מחרוזת זו מפני שהיא לא נשלחה לתרגום בשפה זו

en: You can't translate this string because it's assigned to another translator
he: לא ניתן לתרגם מחרוזת זו מפני שהיא מוקצית למתרגם אחר

en: You cannot add packages in this language to the basket since it already contains posts, packages or strings of another source language!\n\t\t\t\t\tEither submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
he: לא ניתן להוסיף לסל חבילות בשפה זו מפני שהיא כבר מכילה פוסטים, חבילות או מחרוזות בשפת מקור  אחרת!\n\t\t\t\t\tשלח את הסל הנוכחי ולאחר מכן הוסף את הפוסט או מחק מהסל את הפוסטים שבשפה האחרת

en: You excluded:
he: לא כללת:

en: You have been assigned to a new translation job from %s to %s.\n\nStart editing: %s\n\nYou can view your other translation jobs here: %s\n\n This message was automatically sent by Translation Management running on WPML. To stop receiving these notifications contact the system administrator at %s.\n\n This email is not monitored for replies.\n\n - The WPML team\n
he: הוקצתה לך משימת תרגום חדשה מ-%s ל-%s.\n\nהתחל לערוך: %s\n\nניתן להציג את משימות התרגום האחרות שלך כאן: %s\n\n הודעה זו נשלחה באופן אוטומטי על-ידי 'ניהול התרגום' שפועל ב-WPML. כדי להפסיק את קבלת ההודעות האלה, צור קשר עם מנהל המערכת ב-%s.\n\n דואר זה אינו מנוטר לקבלת תשובות.\n\n - צוות WPML\n

en: You have been assigned to a new translation job on %s.
he: שובצת למשימת תרגום חדשה ב-%s.

en: You have removed some of the texts that are translated already. The translations will be lost.
he: הסרת חלק מהטקסטים שכבר תורגמו. התרגום יאבד.

en: You have selected strings belonging to a package. Please select all strings from the affected package or unselect these strings.
he: בחרת מחרוזות השייכות לחבילה. בחר את כל המחרוזות מהחבילה המושפעת או בטל את הבחירה של מחרוזות אלה.

en: You included:
he: יחד איתך:

en: You need to deactivate the separate plugin.
he: יש להשבית את התוסף הנפרד

en: Your site can run faster
he: האתר יכול לרוץ מהר יותר

en: Your site will not work as it should in this configuration
he: האתר שלך לא יפעל כפי שהוא אמור לפעול בתצורה זו

en: and others
he: ואחרים

en: bottom of this page
he: תחתית דף זה

en: create PO file
he: צור קובץ PO

en: edit
he: ערוך

en: n/a
he: לא זמין

en: new
he: חדש

en: no domain
he: אין תחום

en: none
he: ללא

en: select from existing
he: בחר מהקיימים

en: translations
he: תרגומים

en: view in page
he: צפה בדף

en: view in source
he: צפה במקור

en: was automatically disabled. To enable it back, go to WPML->Theme and Plugins localization.
he: הושבתה באופן אוטומטי. כדי להפעיל אותה שוב, עבור אל WPML->'לוקליזציה של ערכת עיצוב ותוספים'
